Dzień dobry

Witaj na moim blogu. Który to już blog? Niech pomyślę …. …. … kolejny. Pierwszy swój blog prowadziłam na Onecie. Jakiś czas temu miałam też blog z wierszami na Deonie, na wiara.pl, W pewnym momencie moje blogi z różnych przyczyn poznikały z internetu a publikowane tam wiersze albo już pojawiły się w formie papierowej, albo czekają na tradycyjne wydanie w formie książkowej.

Uważam, że publikacja na blogu daje niepowtarzalną okazję do kontaktu z Pierwszym Czytelnikiem. Życzę Ci miłej lektury i udanego dnia 🙂

 

Publikacje książkowe

Spotkanie z Uratą, Kraków, Miniatura, 2011

Laurowe gwoździe, Kraków, Miniatura, 2012

Echa z dna serc, Lubliniec, Wydawnictwo św. Macieja Apostoła, 2019

W 2020 r. podpisałam umowę z Wydawnictwem Miniatura na wydanie tomiku wierszy pt. Nowe, ale w międzyczasie prezes tego wydawnictwa, pan Mieczysław Mączka, niestety zmarł i chyba w Krakowie nie znalazł się do tej pory nikt, kto by mógł go zastąpić i zobowiązania tego wydawnictwa udźwignąć … … … Jeśli wiersze z tego tomiku przez najbliższe kilka lat w Krakowie nie zaowocują, to z czasem rozejrzę się za innym wydawcą.

Mam na zbyciu trochę egzemplarzy antologii poetyckiej pt. Echa z dna serc, do której wiersze przysłali mi fantastyczni poeci, ale żeby ją wydać, przez pół roku pracowałam w wolne weekendy przy obsłudze ekspozycji muzealnych na Zamku Królewskim w Warszawie. – Gdyby ktoś z Was był zainteresowany jej nabyciem, proszę o kontakt na e-mail wjkurpiewska@wp.pl Cena jednego egzemplarza 30 zł. plus koszt wysyłki.

 

Poezja na Deonie